Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Řečice

Návštěv :
Celkem : 9939
Týden : 10
Dnes : 0
podrobnosti
 
*
E-mail :
- soukromá zpráva nebude na této stránce vůbec vidět.
*

* položku je nutné vyplnit
Zobrazeny zprávy 1 do 2 z celkového počtu 2
Vložil: Vítězslav Větrovec Datum : 14.01.2019  Čas : 12:29:05
e-mail:none
Dobrý den,
předem se omlouvám za nevyžádanou poštu.

Stalo se, že pro Volfířov a vsi pod něj spadající bude od února (přesný termín je v jednání) vycházet místní zpravodaj. Rozsah bude malý (8 čb stran), ale přesto by měl obsáhnout informace o dění ve Volfířově, Řečici, Velké Lhotě, Brandlíně, Radlicích i Šachu.

Než se leknete, že po Vás chci psaní jakýchsi článků - nechci, můžete tak však samozřejmě učinit a rád Vám článek zveřejním (pokud bude publikovatelný, samozřejmě).

Spíše bych po Vás jako vedoucích pracovnících různorodých organizací chtěl (a snažně Vás o to prosím) soupis rozličných akcí obecního a komunitního rázu, které ve vašich bydlištích a místech působení:

a) proběhly koncem roku 2018,
b) proběhly v lednu 2019,
c) proběhnou v únoru a březnu 2019.

Když budete chtít, můžete samozřejmě o akcích napsat více (jakousi malou reportáž či pouze zprávu), zaslat fotografii či poslat kontakt na někoho, kdo by tak učinil za Vás - když ne, tak ne, nic se samozřejmě neděje…Jestli máte k dispozici plakáty, šup sem s nimi :)

Jestli Vás napadne, ke komu všemu by se měl tento mail dostat, klidně ho přepošlete či mi zašlete kontakt. Budu se těšit!

První číslo zpravodaje (název nechť je pro Vás překvapením) vyjde v únoru 2019 a bude distribuován zdarma do každé domácnosti. Informace bych od Vás potřeboval nejpozději do čtvrtka 31. ledna.

Se srdečným pozdravem

MgA. Vítězslav Větrovec
e-mail: vitezslav.vetrovec@gmail.com
mobil: 728 521 804

Vložil: Dáša Datum : 02.06.2013  Čas : 21:01:36
e-mail:none
Dvě videa ze setkání rodáků:

http://www.youtube.com/watch?v=xke8kZEdt4g

http://www.youtube.com/watch?v=4Mnh8liPNh0